Просмотров: 3

Єлизавета Коробченко на посаді генерального директора AVON Україна та Грузія

Протягом останніх 4-х років компанія AVON в Україні та Грузії значно прискорила свій ріст та зміцнила позиції на ринку beauty індустрії завдяки виграшній стратегії ведення бізнесу та її якісній реалізації. Завдяки цим вагомим досягнення генеральний директор Карина Таковенко наразі очолить регіональний підрозділ AVON у Чехії та Словаччині та впровадить свій успішний досвід для прискорення росту регіону. 

З 5 лютого 2018 року команду AVON Україна та Грузія очолила новий генеральний директор Єлизавета Коробченко, яка повертається до України після 5 років управління бізнесом AVON у Балканських країнах у якості генерального директора. 

Єлизавета вже 16 років працює в AVON, розпочавши кар’єру в Україні у відділі продажів, а згодом успішно очоливши даний відділ.

За 5 років управління Єлизавети на Балканах, очолюваний нею регіон досяг приголомшливого для даного ринку успіху, зміцнивши свої позиції та налагодивши стабільний ріст. У період з 2012 по 2016 рік доля AVON на ринку країн Балканського регіону стабільно збільшилась, прибутковість та ефективність бізнесу значно зросла, а впровадження поліпшеної моделі сервісу допомогло полегшити роботу Представників.

В українському офісі Компанії переконані, що під керівництвом Єлизавети, AVON продовжить та прискорить зростання бізнесу в Україні та Грузії, зміцнюючи свої позиції як beauty бренд №1 в Україні та компанія лідер на ринку прямих продажів. 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання:

Єлизавета Воротилова, PR-спеціаліст Avon в Україні та Грузії
Телефон: +38 063 582 43 89
E-mail: [email protected]
https://my.avon.ua/

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.